۱۷/۱۰/۱۳۹۷

درباره ما

پونس از چه زمانی و چگونه فعالیت خود را آغاز کرده است؟

پونس در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات تخصصی وب و هاستینگ آغاز نمود. پونس با بهره مندی از نیروهای متخصص و خلاق در طول این سال ها، توانسته است پروژه های بزرگ و کوچک بسیاری را به صورت کاملا حرفه ای و با موفقیت راه اندازی و اجرا نماید.

مهمترین ماموریت ما در پونس چیست؟

از همان ابتدا با هدف ارائه کامل ترین و تخصصی ترین خدمات با مناسب ترین قیمت ها شروع به کار کرده ایم. امروز نیز بعد از سال ها با در نظر داشتن همین هدف به راه خود ادامه می دهیم تا فرصت را برای افراد بیشتری فراهم کنیم که وارد دنیای اینترنتی شوند. در این راستا جهت رسیدن به هدف خود قوانینی را برای خودمان تعریف کرده ایم و همیشه با آن پایبندیم:

  1. همیشه و در هر زمان پشتیبان مشتریانمان هستیم.
  2. از بروزترین متدها و استانداردهای طراحی و برنامه نویسی استفاده می کنیم.
  3. موفقیت مشتریانمان برایمان اهمیت دارد پس برای موفقیت رساندن آن ها زمان می گذاریم.
  4. همیشه مناسب ترین قیمت ها را بر روی خدمات خود انتخاب می کنیم.

مهمترین ویژگی نرم افزارهای تولید شده توسط پونس چیست؟

پونس قبل از طراحی یک نرم افزار، بر روی آن نیازسنجی هایی انجام می هد تا نیاز ها و دغدغه های موجود را شناسایی کرده و بتواند با طراحی نرم افزار مورد نظر، آن نیازها را پاسخ دهد. یکی از مهمترین ویژگی نرم افزارهای تولید شده توسط پونس ، داشتن امکانات تخصصی مطابق با نیازهای موجود می باشد. پونس با تکیه بر این ویژگی و همچنین داشتن توانایی فنی و تخصص بالا در این زمینه، توانسته است در طول این سال ها نرم افزارهایی تولید کند که دارای کامل ترین و تخصصی ترین امکانات در بین نرم افزارهای مشابه می باشند.
و اکنون بعد از سال ها تجریه در زمینه ارائه خدمات مبتنی بر وب و تولید نرم افزارهای مختلف، به این باور رسیده و با جرات می گوییم توانایی انجام هر پروژه ای با پیچیده ترین و تخصصی ترین امکانات را داریم.

آنچه برای ما ارزش است:

  1. همیشه در پونس ، موفقیت مشتریان برای ما اهمیت بسیاری داشته است و بر این اساس نیز انجام دادن یک کار به صورت دقیق و درست، جزو مهمترین ارزش ها برای ما بوده است.
  2. ما بر این باوریم در یک تیم، تمام اعضا باید با نهایت تلاش و به صورت اصولی و با دقت ۱۰۰ درصد کار کنند زیرا ایمان داریم کیفیت کار به خودی خود مهمترین تبلیغ است.
  3. این را نیز می دانیم که تمام موفقیت های بزرگ زمانی به وجود می آیند که کارهای کوچک به صورت حرفه ای و درست انجام شوند.

تیم پونس:

تیم کاری یعنی انجام کار گروهی در یک محیط کار. در یک تیم کاری اعضا هدف مشخصی داشته و همگی تلاش می کنند تا یک تجارت یا یک برند موفق باشد. مشخصه ی اصلی یک تیم کاری خوب روحیه ی اعضای آن است افرادی که بتوانند با همکاری یکدیگر کار را با موفقیت انجام دهند.
تیم پونس از ۱۰ نفر جوان با انگیزه تشکیل شده است که هر یک هدفی دارند و دائما برای رسیدن به آن تلاش می کند. رسیدن به هدف در هر یک از اعضا تیم، پونس را نیز یک قدم به هدف نزدیکتر می کند.

اعضا اصلی شرکت پونس:

داوود خیری، حسین اکبری مقدم، امیر حسین لاری، بهروز شریعتی، علی تارک